NET IPTV KURULUMU ( RESİMLİ ANLATIM AUTO UPDATE )

Net iptv otomatik güncelleme özellikli nasıl kurulur?

 

Net IPTV Prpgramı Samsung smart tv , LG smart tv, Android tv’lerde, Philips, Sony Bravia tvlerdede mevcuttur.Ayrıca Android box dediğimiz kutulardada ve IOS veya Android cihazlarımızdada kullanabiliriz.

ÖNEMLİ: Smart TV  veya diğer cihazlarınızda Net IPTV programını ektif ettiğinizde 7 gün ücretsiz deneme ardından her cihaz için sizeden birseferlik 5.29 Euro ödenemizi isteyecektir. Lütfen programı kurarken bunu göz önünde bulundurun. Bu ödemenin vizyonIPTV ile hiç bir şekilde bağlantısı yoktur. Program bir sefelik bir ödeme ardından aktif ettiğiniz mac adresi için tekrar bir ödeme istemez öümr boyu kullanım hakkı sağlar.

 

İlk olarak yapmanız gereken Televizyonunuza NET iptv Programını kurmanız olacaktır. Gerekli adımlar aşağıda kolay anlaşılabilir şekilde resimlerle anlatılmıştır. Televizyonumuza Netiptv  uygulamasını kurduktan sonra  bilgisayarımızdan veya telefonumuzdan http://netiptv.eu/Upload adresine girip kanal listesini yüklememiz gerekiyor.

 

 

NET IPTV KURULUM RESİMLERİ

Net iptv uygulamasının upload web adresine girdikten sonra karşımıza yukarıdaki gibi bir sayfa geliyor. Resimlerde belirtildiği gibi önce televizyonumuzdaki uygulamanın bize verdiği mac adresini MAC / APP ID kısmına yazıyoruz. Ben robot değilim kısmındaki kutucuğu seçiyoruz ve Add list butonuna basıyoruz. İşlemler sıra numarası ile resimde belirtilmiştir.

 

Televizyonumuzun mac adresini girdik ve Add list  butonuna bastık yukarıdaki gibi bir sayfa ile karşılaşacağız. Size vermiş olduğumuz m3u url adresini resimdeki gibi URL kısmına giriyoruz. REsimdeki sıra ile işlemimize devam ediyoruz.

 

 

Add List butonuna bastığımızda Şifre oluşturmak istermisiniz diye bir pencere ile karşılaşacağız. (Şifre eklemek isterseniz Yes butonuna tıklayabilirsiniz) biz No  butonuna tıklayarak devam ettik.  Aşağıdaki Resimdeki gibi eklemenin başarılı olduğu mesagını alıyoruz. Uygulamamızı kapayıp açtığımızda kanal listemiz Televizyonumuza yüklenmiş olacak. Yükleme işlemimiz tamamlandı.

 

 

NET IPTV KANAL LİSTEMİ NASIL SİLERİM

Net iptv kanal listemizi silmek için mac adresimizi girip doğrulama kodunu seçtikten sonra  Delete All butonuna basmanız yeterli olacaktır. Aşağıdaki Resimde işlem sırası numaralandırılarak gösterilmiştir.

Net iptv’de altyazı ve ses değiştime nasıl yapılır?

Altyazı ve ses dosyası mevcut bir video açtık aşağıdaki gibi bir ekran geldi.

YEŞİL tuş Altyazı SARI Tuş ses değişimi için. Bu ekran filmi açtığınızda kısa süre olarak ekrana gelir. Fakat izlerken değiştirebilirsiniz.Net iptv dil listesini ne yazıkki sıralamıyor Yeşil veya sarı tuş yani alt yazı veya dil seçeneği için her bastığnızda alt solda size hangi dilde oldugunu gösteriyor. bir  çok film 2 dilli ve alt yazı desteğine sahip.