SMART IPTV KURULUM SMART TV IPTV KANAL YUKLEMESI (AUTO UPDATE)

Smart iptv programı nasıl kurulu nasıl otomatik güncelleme yapılır?

Not: Smart iptv yükleme işleminden sonra 7 gün deneme olarak aktif oluyor ve 7 gün sonunda (limited time period is over) sizden bir sefere mahsus 5.49 eu aktivasyon ücreti ister. aktivasyondan sonra kanal listenizi yeniden yüklemeniz gerekir. Müşterilerimiz online işlemler menüsüne giriş yaparak sadece mac adresini girerek yükleme yapabilirler.

Android cihazlarda smart iptv yüklemek için tıklayın

Samsung smart tv , LG smart tv, veya android tv’lerde bulunan smart iptv tv programı hem basit hemde kolayca IPTV kanal listesi yüklenebilir.Yapmanız gereken tv’nizin uygulamalar kısmından kurulumunu gerçekleştirdiginizde karşınıza aşagıdaki gibi bir ekran çıkacak. Burada kırmızı kare içine alınmış kısım tv’nizin mac adresidir. Bu adres kanalları aktif etmek için gerekecek. Lütfen smart iptv programının size verdigi tv mac kısımındaki mac adresinizi olduğu gibi not alın.

 

SMART IPTV KURULUM İLE İLGİLİ GÖRSELLER

 

 

Şimdi http://siptv.eu/mylist/ adresine giriyoruz ve tv de çıkan tv mac adresini kırmızı alan içine alınmış kısımdan mac yazan yere giriş yapıyoruz ve hemen sağına bizim vermiş oldugumuz m3u dosyasını yapıştırıyorsunuz. save online kısmı seçili olacak ve add link butonuna tıklıyoruz. Ben robot değilim kısmını unutmayalım.

 

 

 

Televizyondaki smart iptv uygulamasını kapatıp tekrar açalım kanal listesi otomatik olarak televizyonunuza gelecek ve kanal güncellemeleri tv’nize otomatik olarak yüklenecektir.

Smart iptv de dil ve alt yazı seçimi ile ilgili yazımız için tıklatın