IPTV SORUN GİDERME BASİT ÇÖZÜMLER

Kendinizin yapabileceği basit çözümler

 

Smart IPTV Programı baglanmıyor kanal listem yok. Bizim ile irtibata geçmeden aşağıdaki açıklamaları yapmalısınız.

Smart iptv programı zaman zaman güncellemeler yapıyor ve bazı kullanıcılarda  bağlanmama gibi problemler oluyor. Öncelikle online işlemler’e girip ip adresiniz bloke olmuşmu kontrol etmelisiniz(Bloke ise size kırmızı bir buton çıkacak blokeyi kaldır yazan) ve sonra  aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi smart iptv yükleme kısmından yeniden yükleme yapmalısınız. Kanal listeniz gelmiyorsa lütfen tvnizin fişini çekip yaklaşık 2 dk bekleyin tüm cache silinsin tekrar kontrol edin. Tüm bunları yaptıktan sonra  sorun halen devam ediyorsa bize ulaşablirsiniz.

İnternetim var fakat kanallara bağlanamıyorum.

Öncelikle online işlemlere girerek ip adresinizin bloke olup olmadıgına bakmalısınız. Giriş yaptıgınızda uyarı almazsanız herhangi bir sorun yoktur. Burada önemli olan cihazınızın bağlı oldugu modemden herhangi bir pc veya telefonla girmeniz yeterlidir.

   Takılma donmalar var ne yapabilirim?

İlk olarak modeminizi kapayıp en az 5 dk tavsiyemiz 6-7 dk modeminiz kapalı kalsın bu tip sorunları %40 gibi bir oranda çözebilir. Wifi ile bağlıysanız arada duvar varsa sorunlar yaşarsınız.
speedtest.net üzerinden almanya fransa hollanda gibi ülkelerden hız testi yapmanız sağlıklı sonuçlar verecektir.

speedtest.net adresine girmek için lütfen linke tıklayın. Aşağıdaki resimlerdeki gibi testinizi tamamlayabilirsiniz.

Change Server kısmına tıklayıp açılan pencereden arama kısmına frankfurt, paris veya amsterdam yazıyoruz çıkan sunuculardan birini seçiyoruz. Testi başlatıyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

Problem düzelmediyse bizimle aşağıdaki formdan iletişime geçmekten çekinmeyin.

Teknik Destek için Formu kullana bilirsiniz


Kurulum, Teknik destek, Aktivasyon, Ödeme yöntemleri, iptv paketlerimiz hakkında veya herhangi bir talebinizle ilgili bilgileri buradan bize ulaştırabilirsiniz. Teknik destek ekibimiz kısa sürede size dönüş yapacaktır. Skype, whatsapp destek hattımız mevcuttur.

whatsapp ile teknik destek
Skype ile teknik destek
Mail ile destek