IPTV SATIŞ KAMPANYASI

Nasıl iptv Satın Alabilirim?

IPTV satın almak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Sizide vizyon  ailesine güvenli, problemsiz ve esnek çözümlerimizle tanışmaya davet ediyoruz. Toplu alımlarınız için (5 ve üzeri) özel fiyat isteyebilirsiniz.

IPTV Satış için lütfen aşağıdaki paketlerimizden dilediğiniz birini seçip satın al butonuna tıklayın veya avrupa paketi alacaksanız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmelisiniz. IPTV kampanyalarımızdan sizde faydalanın.

(Paypal, Skril.com,Westernunion bitcoin ile avrupa paketi satın almak için müşteri temsilcimiz veya destek kısmından iletişime geçmelisiniz.) Sistem sizi sonteklif.com a yönlendirecek (Giriş için hotmail,gmail veya facebook hesabınız kullanılabilir) sisteme giriş yaptıktan sonra ödeme seçeneklerinden kredi kartı veya havale seçebilirsiniz. Ödeme yaptığınızda bize “Satıcıya mesaj gönder” kısmından mail adresinizi yolladığınızda işleminiz daha hızlı gerçekleşecektir. Ayrıca canlı destek kısmındanda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçtiğinizde bilgilerinizi saniyeler içerisinde size göndereceklerdir.

Bitcoin ile satın alabilirsiniz.Bitcoin ile satın almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Nasıl hesap açarım?

Aşağıdaki akivasyon kısmına mail adresinizi ve satın aldığınızda size gelen satış kodunu girdiğinizde sistem size yeni hesap açacaktır.
Bizde hesabınız var uzatmak istiyorsanız size yollamış olduğumuz mailde kullanıcı adı şifre bilgisi ile  buraya tıklayarak online işlemlere girdiginizde uzatma menüsünü göreceksiniz oradan uzatma yapabilirsiniz.

Otomatik aktivasyon Nasıl Yapılır?

Satış kodunuza sonteklif.com sitesinden mesaj kutusundan ulaşabilirsiniz.  Resimlerde gördüğünüz gibide sonteklif.com sitesinden Alıcı İşlemleri  menüsünden Satın Alma İşlemlerim kısmına giriş yaptığınızda resimlerdeki gibi satıcıya mesaj gönder kısmından satış kodunu kopyalayabilirsiniz.Paketlerimizden satın aldığınız bir paketi buradan aktif edebilirsiniz. Yapmanız gereken satış kodunu ve mail adresinizi aşağıdaki kutucuklara girip Aktivasyon butonuna basmak. Sistem size bilgilerinizi yollayacaktır.

Not: Sadece yeni kullanıcılar içindir. Uzatma yapmak isterseniz online işlemlerden yapabilirsiniz.Eğer bizi size bir arkadaşınız tavsite etti ise onun davetiye kodunu gerekli kutucuğa eklediğinizde arkadaşınıza 30 gün hediye eklenir. 30 Gün hediye sistemi sadece websitemizden siz yapabilirsiniz. müşteri temsilcimizin müdahale ekranı bulunmamaktadır. 30 gün hediye uzatma için değildir. İlk satın alındığında sistem bir kodu üretir ve profilinizde görünür o kodu herhangi bir üyelik için kullandığınızda 30 günlük hediye eklenir ve o kod tekrar çalışmaz kodun sahibi süresi bittiğinde uzatsa dahi tek seferliktir. Lütfen hediye için müşteri temsilcimizden yardım istemeyin yardımcı olamazlar tamamen sistem otomatik gerçekleştirmektedir.

IPTV Paketlerimiz

IPTV STARTER PACK

30 €
20 €
3 Aylık IPTV

4000 + içerik

Güncel VOD filmler

Canlı Destek

Avrupa Lokasyon Sunucular

Teknik Destek

Yurtdışı izlenebilir

Ayni anda 1 cihazdan izlenebilir

Paypal

Müşteri Temsilcisi ile görüşün

IPTV HAPPY PACK

50 €
30 €
6 Aylık IPTV

4000 + içerik

Güncel VOD filmler

Canlı Destek

Avrupa Lokasyon Sunucular

Teknik Destek

Yurtdışı izlenebilir

Ayni anda 1 cihazdan izlenebilir

Paypal

Müşteri Temsilcisi ile görüşün

  IPTV PREMIUM PACK

70 €
50 €
12 Aylık IPTV

4000 + içerik

Güncel VOD filmler

Canlı Destek

Avrupa Lokasyon Sunucular

Teknik Destek

Yurtdışı izlenebilir

Ayni anda 1 cihazdan izlenebilir

Paypal

Müşteri Temsilcisi ile görüşün

POPÜLER!

IPTV ENTERPRISE PACK

110€
80 €
24 Aylık IPTV

4000 + içerik

Güncel VOD filmler

Canlı Destek

Avrupa Lokasyon Sunucular

Teknik Destek

Yurtdışı izlenebilir

Ayni anda 1 cihazdan izlenebilir

Paypal

Müşteri Temsilcisi ile görüşün

Büyük indirim!!!!!

24 Aylık 2 kullanıcılı paketimizde büyük indirim.  Satın almak için buradan veya paket seçeneklerimizden satın alabilirsiniz. Ayrıca otomatik aktivasyon yapabilirsiniz. Otomatik aktivasyon kullanıcı adı şifre bilgilerinizi otomatik olarak olusturup size yollayacaktır.

IPTV YAYIN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ VE KALİTE

Yayın kalitesi olarak Full HD, HD, ve SD seçeneklerimiz bazı kanallarda mevcuttur . 4K VOD içeriğinde bulabilirsiniz. Ücretsiz test alıp denemek için tıklayın

Yayın kalitesi sadece çözünürlükle ilgili değil Bitrate değerlerde yüksek olması gereklidir. Yayınlarımızı test alıp denemenizi tavsiye ediyoruz.

İADE İŞLEM SÜRECİ

Teslim aldığınız ürünü iade etmek için bize destek kısmından ulaşmanız yeterli olacaktır. Bilgilerinizi teyit ettikten sonra iade süreci başlatılacaktır. Bu süreci başlatmak için her hangi bir koşul aramıyoruz. Aldığınız hizmeti sonlandırıp kredi kartınıza veya paypal hesabınıza iade ediyoruz.

Herhangi bir bahane olmaksızın 15 gün içerisinde iade işleminizi gerçekleştirebiliriz.

24 Saat ve 30 Gün alınan paketlerimizde iade yoktur.

Avrupa Paketleri için Lütfen Müşteri temsilcimiz ile iletişime geçin.

IPTV SATIN ALMADAN ÖNCE

Satın almandan önce güvenli bir firma mı? Araştırın. Bu sizin için araştırmanız gereken en önemli seçenek.

Piyasada bir çok seçenek ve satıcı var farklı fiyatlarda farklı hizmetlerde, öncelikle ilk elden almaya özen gösterin. Aslında makul bir fiyat vardır çok ucuz almaktan kaçının bu sizin için üzücü bir tecrübe olabilir.

IPTV de iade olmaz diyenler var! Bizde yani vizyonIPTV de iade var (İlk 15 gün) Bu sürede rahatlıkla doğru karar verdiğinizi anlayabilirsiniz.

Müşteri temsilcileri nekadar ilgili? Teknik bir sorununuz olduğunda size yardımcı olabilecekler mi?

Kullandığınız cihazınız arıza yaptı. Mag 250 gibi bir cihaza geçtiniz, Satın aldığınız firma size bu konuda yardımcı oluyor mu? Yoksa Yeni server almanız gerekiyor deyip geriyemi çekiliyor.

Bu yazılanların tümü tecrübeler ile yaşanmış olaylardan derlenmiştir. sizin için tavsiye niteliğindedir.