IPTV SATIŞ KAMPANYASI

Nasıl iptv Satın Alabilirim?

IPTV satın almak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Sizide vizyon  ailesine güvenli, problemsiz ve esnek çözümlerimizle tanışmaya davet ediyoruz. Toplu alımlarınız için (5 ve üzeri) özel fiyat isteyebilirsiniz.

IPTV Satış için lütfen aşağıdaki paketlerimizden dilediğiniz birini seçip satın al butonuna tıklayın veya avrupa paketi alacaksanız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmelisiniz. IPTV kampanyalarımızdan sizde faydalanın.

(Paypal, Skril.com,Westernunion bitcoin ile satın almak için müşteri temsilcimiz veya destek kısmından iletişime geçmelisiniz.)

Bitcoin ile satın alabilirsiniz.Bitcoin ile satın almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Nasıl hesap açarım?

Aşağıdaki akivasyon kısmına mail adresinizi ve satın aldığınızda size gelen satış kodunu girdiğinizde sistem size yeni hesap açacaktır.
Bizde hesabınız var uzatmak istiyorsanız size yollamış olduğumuz mailde kullanıcı adı şifre bilgisi ile  buraya tıklayarak online işlemlere girdiginizde uzatma menüsünü göreceksiniz oradan uzatma yapabilirsiniz.

Avrupa Paketleri için Lütfen Müşteri temsilcimiz ile iletişime geçin.

IPTV SATIN ALMADAN ÖNCE

Satın almandan önce güvenli bir firma mı? Araştırın. Bu sizin için araştırmanız gereken en önemli seçenek.

Piyasada bir çok seçenek ve satıcı var farklı fiyatlarda farklı hizmetlerde, öncelikle ilk elden almaya özen gösterin. Aslında makul bir fiyat vardır çok ucuz almaktan kaçının bu sizin için üzücü bir tecrübe olabilir.

IPTV de iade olmaz diyenler var! Bizde yani vizyonIPTV de iade var (İlk 15 gün) Bu sürede rahatlıkla doğru karar verdiğinizi anlayabilirsiniz.

Müşteri temsilcileri nekadar ilgili? Teknik bir sorununuz olduğunda size yardımcı olabilecekler mi?

Kullandığınız cihazınız arıza yaptı. Mag 250 gibi bir cihaza geçtiniz, Satın aldığınız firma size bu konuda yardımcı oluyor mu? Yoksa Yeni server almanız gerekiyor deyip geriyemi çekiliyor.

Bu yazılanların tümü tecrübeler ile yaşanmış olaylardan derlenmiştir. sizin için tavsiye niteliğindedir.