Menü

Canlı yayın keyfini vizyon iptv ile çıkarınÜCRETSİZ  FULL IPTV ANINDA TEST

Aşağıdaki kutucuğa mail adresinizi girin. Mail adresinize aktivasyon maili gelecektir. Aktif et linkine tıkladığınızda açılan sayfada size 7 formatta iptv server bilgileri gösterilecektir.Hotmail kullanıyorsanız gereksiz posta kutusunu kotrol etmelisiniz.

TEST SERVERI KULLANMAYA DEVAM EDİN!

Test yayınını beğendiniz mi? Ozaman kullanmaya devam edin evet doğru okudunuz çünkü test için verdiğimiz bilgileri satın aldığınızda kullanmaya devam ediyorsunuz. Biz üzerine kaç aylık satın aldıysanız ekliyoruz. Bazı servercılar gibi test ayrı satın aldıktan sonra ayrı bilgi vermiyoruz.

 NOT: MAÇ SAATLERİNDE  ONLİNE TEST SİSTEMİMİZ KAPALIDIR
Test sadece otomatik olarak yollanmaktadır. Anlayışınız için teşekkürler.

Nasıl kurulum yapacağınızı bilmiyormusunuz? Buraya tıklayın.

Online iptv test almak için Mail adersinizi girin, Yetişkin kanallarını istemiyorsanız yetişkin kanallarını çıkart seçeneğini seçin.
Cihaz Tipini Seçiniz Kısmı
Standart M3u size m3u url ve 7 farklı kod gönderecek (Enigma2 ,m3u url , octagon vb.)
Smart iptv seçerseniz Seçeneğin yanında smart iptv programının size verdiği TV MAC kodunu girmeniz gerekiyor (22:33:44:55:66:77 gibi bir kod) Testimi gönder butonuna bastığınızda sistem size bir onay kodu gönderecek. İşlem yaptığınız sayfayı kapatmadan mail adresinizdeki kodu kopyalayıp Testimi gönder butonuna bastığınızda alta bir kutu daha açılmış olacak oraya kodu girdiginizde bilgileriniz mail adresnize yollanacaktır.
Mag Cihazlar Kısmında ise mag250, mag254, mag256 vb. cihazınızın mac adresiniz girmeniz gerekiyor. ayni şekilde onay kodu gelecek ve kodu açılan kutucuğa yazdıgınızda sistem size portal url adresimizi mail olarak yollayacak ve mac adresinizin sisteme kaydını yapacaktır.

Vizyon iptv iptv test nasıl alınır?

Ara