Menü

IPTV HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR

iptv hakkında sık sorulan sorular

IPTV'nizi izlemek için hangi cihazlara ihtiyacım var?

IPTV servisimiz Windows Veya MAC PC , Android cihazlar( android telefon, tablet, Adnroid STB), IOS cihazlar( iphone, ipad, Apple TV) MAG250, MAG254, Kodi IPTV veya STB emülatöründe izlenebilmektedir.

IPTV server'ı sorunsuzca kullanmam için ne tür internet bağlantısına ihtiyacım var?

Herhangi bir yüksek hızda internet DSL, ISDN, KABLO, WI-FI ve Uydu geniş bant bağlantıları yeterli olacaktır. Fakat Full HD iptv yayınlarını sağlıklı izlemek için 16 Mbit hıza ihtiyacınız olacak.

Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?

Öncelikle site üzerindeki sonteklif.com fakat herhangi bir nedenden buradan ödeyemiyor veya yurtdışındaysanız. PayPal,  westernunion, skrill.com gibi çeşitli ödeme yöntemlerini destekliyoruz bunun için bize ayrıca ulaşmalısınız

IPTV Satın aldım. Teslim süreci nasıl işliyor?

Aboneliğiniz için iptv ödemesi yaptıysanız, Lütfen Ekibimiz ödemenizi doğrulayana kadar bekleyin, Çalışma saaatlerimiz içinde en çok 5-30 dakika sürer. Zaman içinde e-postalarınızın spam / önemsiz klasörünü kontrol edin veya vizyoniptvserver.com üzerinden canlı destekten bize ulaşabilirsiniz.

Gizliliğimi koruyor musunuz?

VizyonIPTV Prensip olarak asla müşterilerinin veya bayilerimizin kişisel bilgilerini üçüncü kişilere açıklamaz.

IPTV server aboneliğimi birden fazla cihazda kullanabilir miyim?

IPTV serverımız ayni anda sadece bir cihazda çalışabilir. ( Özel durumlarda vizyonIPTV server ayni anda birden fazla cihazda izlemeye izin verebilir.)

IPTV'de Hangi kanalların var?

vizyonIPTV Kanal Listemize buradan ulaşabilirsiniz.

Test iptvde verilen kanallardan başka kanalları test edebilir miyim?

Hayır. Test için verdiğimiz iptv server bilgileri çeşitli ülkelere ait kanallara sahiptir. Kanal listemiz premiumdur. Extra bir listemiz yoktur. Test verdiğimiz iptv server ile satın aldığınızda bir değişiklik olmayacaktır.

IPTV aboneliğimde sahip olmak istemediğim bazı paketler var. Onları silebilirmiyim?

Bize hangi paketleri (kanalları değil) istediğinizi söylerseniz bunları aboneliğinizden kaldırabiliriz. Adult kanalları ise sistemimize  buradan giriş yapıp kendiniz açıp kapayabilirsiniz. Nasıl giriş yapacağınızı bilmiyorsanız merak etmeyin online işlemler menüsüne girdiğinizde orada anlattık.

Farklı bir cihazda ayrıca kullanabilir miyim?

Evet, Ayni anda olmamak şartıyla kullanabilirsiniz. vizyon iptv sistemi ayni anda 2 girişe müsade etmez. Böyle bir paket almak isterseniz müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Her yerde izleyebilir miyim?

Evet izleyebilirisiz. Bazı IPTV servercılar gibi sizi ülke olarak bağlı bırakmıyoruz.  Bahsettiğimiz kurallar içerisinde kullandığınızda herhangi bir problemle karışılaşmazsınız

Ara